آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349390
نمايشگاه قرآن يکي از برکات ماه ‌رمضان است
تاریخ انتشار : 1398/02/29 10:05:24
رئيس جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري گفت: ‌نمايشگاه قرآن عنوان بسيار مقدس‌ و يکي از برکات ماه مبارک رمضان است.

نمايشگاه قرآن يکي از برکات ماه ‌رمضان است

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيروس رضايي، شب گذشته، ۲۸ ارديبهشت‌ماه در بازديد از غرفه ايکنا ‌با بيان اينکه تجلي يک نمايشگاه در نام آن است، اظهار کرد: قطعاً نمايشگاه قرآن عنوان بسيار مقدسي است و يکي از برکات ماه مبارک رمضان است.
وي افزود: خبرگزاري ايکنا به عنوان تنها خبرگزاري تخصصي قرآن کريم، با هدف اطلاع‌رساني و پوشش اخبار قرآني و ديني و کوشش در راستاي تحقق فرهنگ قرآن در جامعه و سوق دادن آن به سوي سبک زندگي قرآني گام بر مي‌دارد.
رضايي تأکيد کرد: قطعا خبرگزاري ايکنا شعبه چهارمحال و بختياري و حضور آن در نمايشگاه در کنار ساير غرفه‌هاي قرآني مي‌تواند بسيار مفيد و تاثير گذار باشد و ايکنا به عنوان اولين خبرگزاري تخصصي، رسالت آن بر پوشش حداکثري رويدادهاي قرآني و مستند سازي فعاليت‌هاي قرآني است.
وي خاطرنشان کرد: غرفه خبرگزاري ايکنا در نمايشگاه و تلاش‌هاي شبانه‌روزي اين مجموعه خبري با هدف ارسال اخبار و ديدگاه‌هاي پژوهشگران قرآني، قاريان و چهره‌هاي برجسته قرآني و صاحب نظران به سمع و نظر مردم برپا شده است.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
135
دیروز
13
هفته
8173
کل
148
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038