آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349388
انعقاد تفاهم‌نامه همکاري جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و مرکز بهداشت استان
تاریخ انتشار : 1398/02/26 07:55:23
تفاهم‌نامه همکاري جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و مرکز بهداشت استان در زمينه‌هاي آموزشي، پژوهشي و بهره‌مندي از توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي مشترک طرفين به امضا رسيد.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاري جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و مرکز بهداشت استان

 
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيد راشد جزايري 25 ارديبهشت‌ماه در اين نشست، با اشاره به ظرفيت‌هاي مختلف جهاد دانشگاهي استان، گفت: مرکز بهداشت استان با توجه به رويکرد و اهداف خود مي‌تواند با اين مجموعه تعامل دو طرفه داشته باشد. 
رئيس مرکز بهداشت استان با بيان اينکه انعقاد اين تفاهم‌نامه در راستاي بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي آموزشي، پژوهشي و فرهنگي جهاد دانشگاهي استان در ارتقاي حوزه‌هاي مختلف بهداشت است، افزود: معاونت بهداشت استان با حمايت از طرح‌ها و ايده‌هاي خلاق اين مجموعه و اطلاع‌رساني دوره‌هاي مختلف آماده همکاري با اين نهاد است. 
وي تصريح کرد: معاونت بهداشت استان در راستاي انعقاد اين تفاهم‌نامه با تمام ظرفيت‌ در اطلاع‌رساني و تبليغ توانمندي‌هاي حوزه سلامت جهاد دانشگاهي استان تلاش مي‌کند. 
جزايري خاطرنشان کرد: معاونت بهداشت استان بر اساس مفاد اين تفاهم نامه موظف است فضاهاي آموزشي از قبيل سايت و کلاس‌هاي دانشگاهي را در راستاي اجراي برگزاري دوره‌هاي آموزشي در اختيار جهاد دانشگاهي قرار دهد. 
رئيس جهاد دانشگاهي استان نيز با ابراز خرسندي از انعقاد اين تفاهم‌نامه با مرکز بهداشت استان، گفت: اميد است اين تفاهم‌نامه با همفکري و همکاري متقابل نتايج ارزشمندي را براي طرفين به همراه داشته باشد. 
سيروس رضايي ارائه خدمات در زمينه تهيه، تدوين و اجراي طرح‌هاي مطالعاتي و افکارسنجي فرهنگي را از تعهدات جهاد دانشگاهي در اين تفاهم‌نامه خواند و افزود: جهاد دانشگاهي در همين راستا آماده برگزاري دوره‌هاي آموزشي تخصصي، تخصصي پيشرفته و اشتغال‌زا براي پرسنل کادر، وظيفه و خانواده‌هاي معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکي استان است. 
وي انعکاس اخبار در خبرگزاري‌هاي ايسنا و ايکنا، گردآوري، مستندسازي، چاپ و انتشار متون بهداشتي در استان، برگزاري کارگاه‌ها، همايش‌ها و سمينارها، مشارکت در برپايي غرفه‌ها و نمايشگاه‌هاي سلامت، تهيه و توليد محصولات فرهنگي و هنري و اطلاع‌رساني عمومي در زمينه بيماري‌هاي واگير و غيرواگير را از خدمات جهاد دانشگاهي استان در راستاي همکاري با مرکز بهداشت استان برشمرد. 
گفتني است، توسعه همکاري‌هاي فرهنگي، آموزشي و پژوهشي، استفاده از منابع و توانمندي‌هاي علمي، تخصصي و اجرايي طرفين، همکاري در اجراي طرح‌ها و پروژه‌هاي مختلف و همکاري در برنامه‌ريزي و برگزاري کنگره‌ها، همايش‌ها، سمينارها، دوره‌ها و کارگاه‌هاي تخصصي محورهاي همکاري جهاد دانشگاهي و مرکز بهداشت استان در اين تفاهم‌نامه بود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
174
دیروز
13
هفته
8173
کل
187
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038