آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349385
سومين دوره طرح داناب در چهارمحال و بختياري به کار خود پايان داد
تاریخ انتشار : 1398/02/23 13:56:44

سومين دوره طرح داناب در چهارمحال و بختياري به کار خود پايان داد

اختتاميه سومين دوره طرح ملي نجات دانش آموزي آب (داناب) با حضور رئيس جهاد دانشگاهي، مديرعامل شرکت آب منطقه‌اي، معاون تربيت بدني و سلامت آموزش و پرورش، جمعي از مسئولين و دانش آموزان استان در مدرسه باب الحوائج شهرکرد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيروس رضايي ۲۳ ارديبهشت در اين مراسم، با تبريک ماه مبارک رمضان، گفت: جهاد دانشگاهي در حوزه‌هاي مختلف آموزشي، فرهنگي و پژوهشي فعاليت مي‌کند که نياز‌هاي امروز همه آحاد جامعه و دانش آموزان است.
رئيس جهاد دانشگاهي استان با بيان اينکه طرح داناب با حضور ۳۶ هزار نفر از دانش آموزان در استان برگزار شد، افزود: بيش از ۲۵ نفر از معلمان رابط اجراي اين طرح در مدارس استان بودند که آموزش‌هاي موردنياز را به معلمان تمام مدارس استان ارائه دادند.
وي با تاکيد بر اينکه همه ما بايد به مصرف صحيح آب توجه کنيم، اظهار کرد: طرح داناب نيز در راستاي مصرف بهينه آب و ضرورت حفظ آن در استان برگزار شد.
در ادامه آيين اختتاميه طرح ملي نجات دانش‌آموزي آب (داناب) در استان، احمدرضا سدهي ساماني با اشاره به اينکه طرح داناب در راستاي استفاده بهينه از کليه منابع برگزار مي‌شود، اظهار کرد: اين طرح با تفاهم وزارت خانه‌هاي نيرو و آموزش و پرورش منعقد شده و در کل کشور اجرا مي‌شود.
مديرعامل شرکت آب منطقه‌اي استان چهارمحال و بختياري افزود: جامعه دانش‌آموزي به دليل گستردگي و تاثيرگذاري در آينده از مهمترين اقشار جامعه هستند و اين طرح نيز با هدف تاثيرپذيري بيشتر در ميان آحاد جامعه در مدارس برگزار مي‌شود.
سدهي ساماني با بيان اينکه هر دانش آموز مي‌تواند در زمينه صرفه جويي در آب فرهنگ‌سازي کند، تصريح کرد: گسترش فرهنگ‌هاي مختلف با بهره‌گيري از جامعه دانش‌‎آموزي در طرح‌هاي گذشته نيز به نتيجه رسيده است.
وي ادامه داد: طرح داناب از ابتدا با رويکرد ارتقاي دانش برگزار شده و دانش آموزان را با شيوه‌هاي مديريت صحيح منابع و انرژي در آينده آشنا مي‌کند.
در ادامه خدايار قاسم‌پور، معاون تربيت بدني و سلامت آموزش و پرورش چهارمحال و بختياري با اشاره به اينکه امروز رويکرد آموزش و پرورش پيشرفته مهارت‌آموزي است، گفت: مهارت‌هايي مانند دوست داشتن، در کنار هم زندگي کردن، به فکر هم نوع خود بودن، يک شهروند مفيد و قانون‌مدار بودن در راستاي همين مهارت آموزي در مدارس است.
معاون تربيت بدني و سلامت آموزش و پرورش استان با بيان اينکه بايد از رقابت يک‌طرفه بين دانش‌آموزان و نمره 20 عبور کرد، افزود: همه متخصصان اذعان دارند که آموزش‌ها بايد علمي باشد و در زندگي افراد به کار برده شود.
وي با اشاره به اجراي مطلوب طرح داناب در مدارس، از شرکت ۳۶ هزار دانش آموز استان در اين طرح خبر داد و اظهار کرد: دانش آموزان بايد سفيران آگاه و توانمند اين طرح براي خانواده‌ها و جامعه باشند.

گفتني است، سومين دوره طرح ملي دانش آموزي نجات آب (داناب) که با همکاري اداره کل آموزش و پرورش، جهاد دانشگاهي و شرکت آب منطقه‌اي چهارمحال و بختياري از ارديبهشت سال گذشته با ارائه‌هاي آموزش‌هاي مختلف حفظ منابع آبي و صرفه جوي در مصرف آب در ۱۰۱ مدرسه متوسطه اول استان آغاز شده بود امروز به کار خود پايان دارد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2278
دیروز
2103
هفته
11829
کل
461910
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038