آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349377
مناظرات دانشجويي چهارمحال و بختياري به ايستگاه پاياني رسيد
تاریخ انتشار : 1398/02/16 09:15:42

مناظرات دانشجويي چهارمحال و بختياري به ايستگاه پاياني رسيد

مرحله نهايي و اختتاميه مرحله استاني هشتمين دوره مسابقات مناظره دانشجويان ايران عصر امروز با معرفي گروه‌هاي برتر در جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيروس رضايي 15 ارديبهشت‌ماه در اين آيين، با تبريک ماه مبارک رمضان و هفته معلم، اظهار کرد: مسابقات مناظره دانشجويي در استان طي سه مرحله مقدماتي، نيمه نهايي و نهايي با حضور دانشجوياني از دانشگاه‌هاي سراسر استان برگزار شد. 
وي با بيان اينکه جهاد دانشگاهي استان در حوزه فرهنگي فعاليت‌هاي شاخص و ارزشمندي را در دانشگاه‌هاي استان اجرا کرده است، افزود: خبرگزاري‌هاي ايسنا و ايکنا، شعبه فعاليت‌هاي قرآني، مرکز افکارسنجي و شعبه سازمان انتشارات ديگر ظرفيت‌هاي فرهنگي اين نهاد است. 
رئيس جهاد دانشگاهي استان با تأکيد بر اينکه برگزاري مسابقات مناظره دانشجويي يکي از کارويژه‌هاي فرهنگي اين مجموعه است، اظهار کرد: مسابقات ملي دفاع سه‌دقيقه‌اي از پايان‌نامه‌هاي دانشجويي نيز جزء برنامه‌هاي شاخص اين نهاد در سال گذشته بود که جهاد دانشگاهي استان به عنوان مجري برتر کشوري مورد تقدير واقع شد. 
رضايي تصريح کرد: مهم‌ترين دستاورد جهاد دانشگاهي در کنار فعاليت‌هاي فرهنگي، پژوهشي و آموزشي ايجاد روحيه خودباوري در بين نسل جوان به ويژه دانشجويان است. 
وي با اشاره به اينکه شعار اين دوره مسابقات مناظره «فرصتي براي يادگيري و تمريني براي گفت‌وگو» بود، اضافه کرد: اين مسابقات در استان از سال 94 آغاز شد و تاکنون بيش از يک هزار نفر از دانشجويان استان در اين مسابقات شرکت کرده‌اند. 
رئيس جهاد دانشگاهي استان برگزاري اين مسابقات را الگويي مناسب براي جامعه خواند و اظهار اميدواري کرد که شاهد اثرات مثبت اين مناظرات در ميان مردم و مسئولين باشيم. 
رضايي تصريح کرد: در اين دوره از مسابقات مناظره دانشجويي 16 گروه از دانشگاه شهرکرد، 12 گروه از آموزشکده فني و حرفه‌اي، هفت گروه از دانشگاه پيام نور، چهار گروه از دانشگاه فرهنگيان، چهار گروه از دانشگاه علمي و کاربردي، چهار گروه از دانشگاه آزاد و يک گروه از دانشگاه علوم پزشکي شرکت داشتند و 20 نفر از اعضاي هيئت علمي دانشگاه‌هاي استان اين مسابقات را داوري کردند. 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2432
دیروز
2103
هفته
11829
کل
462064
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038