آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349375
برگزاري اردوي «ايران مرزپرگهر» به همت معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي چهار محال و بختياري
تاریخ انتشار : 1398/02/14 16:31:02
برگزاري اردوي «ايران مرزپرگهر» به همت معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي چهار محال و بختياري
سرپرست معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري گفت: 35 نفر از دانشجويان دانشگاه شهرکرد در قالب اردوي ايران مرز پرگهر از «گروه توليدي صنعتي ظريف مصور» در شهرک صنعتي بروجن و «موزه مردم شناسي» اين شهر، بازديد کردند.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، محمد تقي حسين پور، سرپرست معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي با اعلام اين خبر گفت: اردوهاي ايران مرز پرگهر با حمايت مرکز گردشگري علمي-فرهنگي دانشجويان ايران وابسته به جهاد دانشگاهي و به همت واحدهاي جهاد دانشگاهي با هدف ايجاد ارتباط بين دانشگاه و صنعت و تقويت «روحيه خودباوري» و آشنايي دانشجويان با «دستاورده هاي علمي و فناوري» ايجاد شده يا توسعه يافته پس از انقلاب اسلامي و نيز مواريث فرهنگي و تمدني به صورنت هماهنگ و ساليانه برگزار مي شود.
حسين پور ، افزود : اين اردو به همت معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي استان و با حمايت معاونت فرهنگي اجتماعي دانشگاه شهرکردبرگزار شد.
سرپرست معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي در مورد علت انتخاب پروژه صنعتي بازديد شده در اين اردو گفت:مجموعه کارنخانجات ظريف مصور با بيش از 3 دهه فعاليت و2500نيروي انساني متخصص، بالغ بر دهها محصول و خدمت مختلف را در عرصه ملي و بين المللي ارائه مي کند و از افتخارات بخش صنعت در سطح کشور و منطقه است.
حسين پور افزود: دانشجويان شرکت کننده در اين اردو  از موزه مردم شناسي بروجن و تفريحگاه سياسرد در بروجن هم بازديد کردند.
يادآور مي شود اين اردو، روز پنج شنبه 12 ارديبهشت ماه برگزار شد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2286
دیروز
2103
هفته
11829
کل
461918
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038