آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349361
آغاز مرحله استاني مسابقات مناظره دانشجويي در چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1398/01/25 08:07:26

آغاز مرحله استاني مسابقات مناظره دانشجويي در چهارمحال و بختياري

مرحله استاني هشتمين دوره مسابقات مناظره دانشجويان ايران صبح امروز با رقابت 48 تيم دانشجويي از دانشگاه‌هاي سراسر استان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، محمدتقي حسين پور 24 فروردين در حاشيه برگزاري اين مسابقات، گفت: مرحله استاني هشتمين دوره مسابقات مناظره دانشجويان ايران به همت جهاد دانشگاهي واحد چهارمحال و بختياري از امروز تا چهار ارديبهشت‌ماه سال جاري در دانشکده علوم پايه دانشگاه شهرکرد برگزار مي شود.
وي از رقابت 48 تيم در مرحله استاني اين مسابقات در چهارمحال و بختياري خبر داد و افزود: دانشجوياني از دانشگاه‌هاي شهرکرد، آزاد، پيام نور، علمي کاربردي، فرهنگيان و فني و حرفه‌اي استان در اين دوره از مسابقات مناظره دانشجويان حضور دارند.
سرپرست معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي استان آشنايي با اخلاق مناظره و گفت‌وگو را از مهم‌ترين اهداف و خروجي‌هاي مسابقات مناظره برشمرد و اظهار کرد: مناظرات فضايي براي اظهار نظر آزاد دانشجويان درباره مسائل مورد چالش خود و نقد و گفت‌وگو در اين باره است و رقابت در مرحله بعد قرار دارد.
حسين‌پور با اشاره به برگزاري اين مسابقات با هدف گسترش فضاي نقد و گفت‌وگو در جامعه، تصريح کرد: مسابقات مناظره دانشجويي تمريني است تا شيوه‌هاي صحيح گفت‌وگو و مناظره در خانواده‌ها نهادينه‌سازي شود و شاهد کاهش آسيب‌هاي اجتماعي اين حوزه باشيم.
سرپرست معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي استان بر افزايش سطح کيفي اين دوره از مسابقات نسبت به دوره هاي گذشته تاکيد کرد و گفت: مرحله نهايي و اختتاميه هشتمين دوره مسابقات مناظره دانشجويي خردادماه سال جاري برگزار و از پنج تيم برتر و تيم اخلاق اين مسابقات تجليل مي شود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
260
دیروز
1039
هفته
10726
کل
419976
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038