آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349347
امضاي تفاهم نامه همکاري ميان جهاد دانشگاهي استان و دانشگاه فرهنگيان چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/12/13
تفاهم نامه همکاري جهاد دانشگاهي استان و دانشگاه فرهنگيان چهارمحال و بختياري با حضور مدير امور پرديس هاي دانشگاه فرهنگيان و رئيس جهاد دانشگاهي استان امضا شد.
امضاي تفاهم نامه همکاري ميان جهاد دانشگاهي استان و دانشگاه فرهنگيان چهارمحال و بختياري

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيروس رضايي، رئيس جهاد دانشگاهي استان در مراسم امضاي اين تفاهم‌نامه که ظهر روز يکشنبه 12 اسفندماه 97 در دانشگاه فرهنگيان استان برگزار شد، دانشگاه فرهنگيان را به دليل تربيت معلمان آينده کشور، از مهم‌ترين و حساس‌ترين دانشگاه‌هاي کشور ارزيابي کرد و با يادآوري برنامه‌هاي مشترک جهاد دانشگاهي در سال‌هاي اخير در زمينه فرهنگي دانشجويي با اين دانشگاه، بر عزم جهاد دانشگاهي استان براي گسترش اين فعاليت‌ها و همکاري‌ها تاکيد کرد.
وي هدف از امضاي اين تفاهم‌نامه را توسعه همکاري‌هاي دو جانبه فرهنگي، آموزشي و پژوهشي و استفاده بيشتر از ظرفيت‌هاي جهاد دانشگاهي براي توانمندسازي دانشجويان و بالندگي دانشگاه فرهنگيان استان بيان کرد.
تيمور نظري فرد، مدير امور پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان استان هم در اين نشست، يکي از علل اساسي آسيب‌هاي اجتماعي را ضعف نظام آموزشي کشور و نداشتن مهارت کافي افراد براي زندگي فردي و اجتماعي دانست و راه کار اساسي براي حل اين مشکلات را تربيت معلمان توانمند دانست.
وي با يادآوري نقش اساسي دانشگاه فرهنگيان در سامان بخشي نظام آموزش و پرورش کشور که رکن اساسي آن معلمان هستند، از برنامه‌هاي اين دانشگاه براي ارتباط با دستگاه‌هاي مختلف در راستاي توانمند‌سازي دانشجو معلمان اين دانشگاه و نيز استفاده از ظرفيت جهاد دانشگاهي در زمينه‌هاي مختلف خبر داد.
در پايان اين نشست، مقرر شد نمايندگان دو طرف تفاهم‌نامه، با برگزاري جلسات و نشست‌هاي مشترک، زمينه اجراي مفاد تفاهم‌نامه را فراهم کنند.
گفتني است، محورهاي همکاري در اين تفاهم‌نامه که از تاريخ امضا به مدت 3 سال داراي اعتبار است، توسعه همکاري‌هاي مشترک استاني در راستاي هدف تفاهم‌نامه و بهره‌مند شدن طرفين از توانمندي‌هاي آموزشي، پژوهشي و فرهنگي يکديگر از قبيل بنيه علمي و کارشناسي، مدرسان، امکانات تخصصي، کارگاهي، کتابخانه‌اي و فضاي فيزيکي ذکر شده است.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2263
دیروز
2103
هفته
11829
کل
461895
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038