آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349326
ديدار سرپرست جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري با امام جمعه و فرماندار شهرستان لردگان
تاریخ انتشار : 1397/11/13
ديدار سرپرست جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري با امام جمعه و فرماندار شهرستان لردگان

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيروس رضايي چهارشنبه دهم بهمن‌ماه، به منظور تشريح فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي و نيز بررسي زمينه‌هاي همکاري، با امام جمعه و فرماندار لردگان ديدار کرد.
در اين ديدارها که به صورت جداگانه صورت گرفت، زير ساخت‌هاي مورد نياز جهت راه‌اندازي مرکز کوتاه‌مدت آموزشي در اين شهرستان و  نيز تشريح روند اجرايي طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي بررسي شد.
در اين ديدارها سرپرست جهاد دانشگاهي استان، جهاد دانشگاهي را نهادي انقلابي و برخواسته از انقلاب عنوان و به تشريح خدمات اين نهاد از ابتداي فعاليت خود در استان و کشور پرداخت.
وي استان را يکي از نه استان پايلوت در اجراي طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي عنوان کرد و گفت: از 2380 نفر متقاضي ثبت نام شده 400 نفر مربوط به لردگان بوده که در 13 رشته شغلي متقاضي مشاغل خانگي بوده اند.
رضايي شناسايي مزيت‌هاي شهرستان، آموزش و اتصال به بازار را از جمله کارهاي صورت گرفته و در حال اجراي طرح عنوان و بر مساعدت مديران اين شهرستان در اجراي طرح تاکيد کرد.
راه‌اندازي مرکز آموزش‌هاي تخصصي کوتاه‌مدت در شهرستان لردگان يکي ديگر از مباحث مطرح شده در اين ديدارها بود که با استقبال مديران اين شهرستان روبرو شد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
266
دیروز
1039
هفته
10726
کل
419982
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038