آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349292
نماينده لردگان در مجلس: فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي در رفع مشکل اشتغال استان موثر است
تاریخ انتشار : 1397/09/11

نماينده لردگان در مجلس:

فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي در رفع مشکل اشتغال استان موثر است

نماينده مردم لردگان در مجلس شوراي اسلامي آمار بالاي بيکاري را يکي از شاخص‌ترين مشکلات استان خواند و گفت: فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي در رفع مشکل اشتغال استان موثر است.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، محمد خالدي ۱۰ آذرماه در بازديد از جهاد دانشگاهي استان با تشکر از فعاليت‌هاي اين نهاد انقلابي، اظهار کرد: اين فعاليت‌ها در افزايش حرکت استان به سمت توسعه موثر است.
وي بهره‌گيري از ظرفيت‎‌هاي داخلي استان در راستاي مطالعات پژوهشي را ضروري دانست و افزود: جهاد دانشگاهي مي‌تواند از اين سرمايه‌هاي استاني استفاده کند.
نماينده مردم لردگان در مجلس يکي از شاخص‌ترين مشکلات استان را آمار بالاي بيکاري خواند و ادامه داد: فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي در رفع مشکل اشتغال استان موثر است.
خالدي با تاکيد بر اينکه متاسفانه کشور نتوانسته از ظرفيت‌هاي داخلي براي رفع مشکلات بهره ببرد، خاطرنشان کرد:يکي از بارزترين مشکلات کندبودن سيستم اداري و بروکراسي در کشور است.
وي با اشاره به اينکه بايد همواره اميدواري را به جامعه و مردم تزريق کرد، تاکيد کرد:گردشگري يکي از ظرفيت‌هاي استان است که اگر تحولي در آن رخ دهد مشکل بيکاري در استان رفع مي‌شود.
سرپرست جهاد دانشگاهي استان نيز با اشاره به فعاليت‌هاي اين مجموعه در حوزه هاي مختلف آموزشي، فرهنگي و پژوهشي، تاکيد کرد: وجود پنج مرکز و هفت‌هزار عنوان دوره آموزشي در استان و کشور از ظرفيت‌هاي آموزشي جهاد دانشگاهي است.
سيروس رضايي انجام مطالعات پژوهشي و فعاليت خبرگزاري‌هاي ايسنا و ايکنا، مرکز افکارسنجي، مرکز انتشارات جهاد دانشگاهي و سازمان دانشجويان را از شاخص‎‌ترين فعاليت هاي حوزه‌هاي فرهنگي و پژوهشي اين مجموعه برشمرد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2318
دیروز
2103
هفته
11829
کل
461950
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038