آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349290
ارائه آمارهاي صحيح و تحليلي در مرکز افکارسنجي جهاد دانشگاهي
تاریخ انتشار : 1397/09/07 16:18:09

ارائه آمارهاي صحيح و تحليلي در مرکز افکارسنجي جهاد دانشگاهي

معاون اجرايي مرکز افکارسنجي جهاد دانشگاهي کشور نظرسنجي‌ها را ابزار قدرتمندي در آگاهي از ميزان رضايت مشتريان يا کارکنان دانست و تاکيد کرد: مرکز افکارسنجي جهاد دانشگاهي علاوه بر جمع آوري داده‌هاي آماري با استفاده از پژوهشگران مجرب تحليل صحيح درستي از آمارها را در اختيار مخاطبان قرار مي‌دهد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، ابراهيم شيرعلي هفتم آذرماه در سمينار تخصصي «نوانگار» که با هدف آشنايي روابط عمومي‌هاي استان با مرکز افکارسنجي جهاد دانشگاهي برگزار شد، اظهار کرد: افکار عمومي در ظاهر معناي روشني دارد ولي جزء مفاهيم پيچيده در علوم انساني است.
وي با اشاره به اينکه متاسفانه منابع در بحث افکار عمومي در کشور بسيار محدود هستند و حدود 2 کتاب ترجمه‌اي در اين زمينه وجود دارد، افزود: منابع در زمينه ارتباطات و روابط عمومي‌ها وجود دارد اما صاحب نظري که افکار عمومي را تعريف کند وجود ندارد.
معاون اجرايي مرکز افکارسنجي جهاد دانشگاهي کشور با بيان اينکه افکار عمومي با واژه‌هاي دموکراسي، شهرنشيني و دولت نوين گره خورده است، اظهار کرد: افکار عمومي از مولفه‌هاي اصلي دموکراسي است.
شيرعلي با معرفي مرکز افکارسنجي جهاد دانشگاهي، نتايج نظرسنجي‌‎هاي اين مرکز را نسبت به آمارها به ويژه در انتخابات بسيار نزديک خواند و ادامه داد: اين مرکز آمادگي همکاري با تمام سازمان و دستگاه‌هاي استان در زمينه افکارسنجي را دارد.
وي نظرسنجي‌ها را ابزار قدرتمندي در آگاهي از ميزان رضايت مشتريان يا کارکنان دانست و تاکيد کرد: مرکز افکارسنجي جهاد دانشگاهي علاوه بر جمع آوري داده‌هاي آماري با استفاده از پژوهشگران مجرب تحليل درستي از آمارها را در اختيار مخاطبان قرار مي‌دهد.
مديرکل روابط عمومي و امور بين‌الملل استانداري نيز در اين سمينار شناخت افکار عمومي را لازمه ارتباط با مردم توسط روابط عمومي‌ها دانست و گفت: يکي از وظايف اصلي روابط عمومي ارائه داده‌هاي مناسب براي جلوگيري از انتشار شايعات در افکار عمومي است.
احسان فروزنده از تشکيل شوراي هماهنگي روابط عمومي‌هاي استان متشکل از هفت عضو اصلي و دو عضو علي‌البدل خبر داد و خاطرنشان کرد: سمينار نوانگار نيز با همکاري کميته آموزش شوراي هماهنگي روابط عمومي‌ها و همت مرکز افکارسنجي جهاد دانشگاهي استان برگزار شد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
193
دیروز
1039
هفته
10726
کل
419909
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038