آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349278
دبير کميسيون برنامه و بودجه مجلس: جهاد دانشگاهي همواره مورد عنايت مقام معظم رهبري بوده است
تاریخ انتشار : 1397/08/27
دبير کميسيون برنامه و بودجه مجلس شوراي اسلامي با تشکر از فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي استان در اجراي موفق برنامه‌هاي فرهنگي در استان، گفت: اين نهاد همواره مورد عنايت رهبر معظم انقلاب بوده است.
دبير کميسيون برنامه و بودجه مجلس:
جهاد دانشگاهي همواره مورد عنايت مقام معظم رهبري بوده است

 
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، علي کاظمي 26 آبان ماه در بازديد از جهاد دانشگاهي استان، با تشکر از فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي استان در اجراي موفق برنامه‌هاي آموزشي و فرهنگي، گفت: اين نهاد همواره مورد عنايت رهبر معظم انقلاب بوده است. 
نماينده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کيار در مجلس شوراي اسلامي از برگزاري موفق مسابقات مناظرات دانشجويي در سال‌هاي اخير به همت جهاد دانشگاهي استان تقدير کرد و ادامه داد: طي دو سال گذشته در کشور بيشترين تعداد تيم شرکت‌کننده در اين مسابقات به چهارمحال و بختياري اختصاص دارد که موجب افتخار است. 
وي با اشاره به وجود دوره‌هاي آموزشي کوتاه‌ مدت، مرکز افکار سنجي و خبرگزاري‌هاي ايسنا و ايکنا، تأکيد کرد: اين بخش از فعاليت جهاد دانشگاهي نيز مطلوب است. 
دبير کميسيون برنامه و بودجه مجلس شوراي اسلامي تأکيد کرد: جهاد دانشگاهي مي‌تواند در زمينه فرهنگ کار در جامعه ورود کند به اين معنا که به فارغ‌التحصيلان دانشگاهي که معمولاً به دنبال شغل دولتي هستند کمک کند تا در رشته تحصيلي خود اعم از صنعت و کشاورزي تحول ايجاد کنند. 
سرپرست جهاد دانشگاهي استان نيز با تشريح فعاليت‌هاي مختلف جهاد دانشگاهي استان در حوزه‌هاي آموزشي، فرهنگي و پژوهشي، گفت: کسب مقام نخست کشور از نظر تعداد تيم شرکت‌کننده در مناظرات دانشجويي نشان از گفت‌وگومحوري دانشجويان و مردم استان دارد. 
سيروس رضايي به کسب رتبه‌هاي برتر کشوري توسط مرکز افکار سنجي جهاد دانشگاهي استان در کشور نيز اشاره و خاطرنشان کرد: حوزه آموزشي و مرکز افکار سنجي جهاد دانشگاهي استان از مراکز برتر استان در برگزاري دوره هاي آموزشي کوتاه مدت و طرح‌هاي نظرسنجي و آمارگيري است. 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
155
دیروز
13
هفته
8173
کل
168
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038