آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349273
انعقاد تفاهم‎‌نامه همکاري ميان جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و دانشگاه پيام نور استان
تاریخ انتشار : 1397/08/21 16:10:43

انعقاد تفاهم‎‌نامه همکاري ميان جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و دانشگاه پيام نور استان

تفاهم‌نامه همکاري ميان جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و دانشگاه پيام نور استان منعقد شد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، عليرضا آبرود 21 آبان ماه در اين آيين، با اشاره به اينکه اين دانشگاه پتانسيل‌هاي ارزشمندي براي برقراري همکاري با ديگر نهادها دارد، گفت: دانشگاه پيام نور در استان داراي 11 مرکز و يک واحد بزرگ در استان است که با توجه به داشتن بيشترين تعداد دانشجويان بومي و اعضاي هيئت علمي ظرفيت‌هاي بسياري دارد.
رئيس دانشگاه پيام نور استان همکاري‌ با جهاد دانشگاهي در دانشگاه‌هاي پيام نور استان را قابل تقدير دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفيت‌ها و امکانات مختلف، اين دانشگاه مي‌تواند در رسيدن به اهداف مشترک به جهاد دانشگاهي کمک کند.
وي تصريح کرد: امضاي اين تفاهم‌نامه در راستاي ارتقاي سطح همکاري‌ها و توسعه استان با توجه به ظرفيت‌هاي عظيم اين دو مجموعه در استان است.
در ادامه سرپرست جهاد دانشگاهي استان با اشاره به فعاليت جهاد دانشگاهي در سه معاونت پژوهشي، آموزشي و فرهنگي اظهار کرد: جهاد دانشگاهي استان با دارا بودن پنج مرکز آموزش‌هاي کوتاه‌مدت و اشتغال محور تاکنون دوره‌هاي آموزشي متعددي در استان تدوين کرده است.
سيروس رضايي با بيان اينکه سالانه حدود 15 هزار نفر از آموزش‌هاي کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهي استان استفاده مي‌کنند، افزود: اين آموزش‌ها در 10 دپارتمان از جمله زبان‌هاي خارجه و حوزه‌هاي پزشکي تدوين شده‌اند.
وي با اشاره به همکاري‌هاي دانشگاه پيام نور استان در برگزاري موفق مسابقات مناظره دانشجويي در استان، تأکيد کرد: دانشجويان اين دانشگاه حضور فعالي در فعاليت‌هاي فرهنگي جهاد دانشگاهي دارند.
رضايي با بيان اينکه امضاي اين تفاهم‌نامه موجب ارتقاي سطح همکاري اين دو مجموعه در استان مي‌شود، اظهار کرد: تبادل اطلاعات دانشجويان و اساتيد دانشگاه و استفاده از ظرفيت‌هاي آنان در پروژه‌هاي پژوهشي و آموزشي از موارد مورد تأکيد در اين تفاهم‌نامه است.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
118
دیروز
13
هفته
8173
کل
131
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038