آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349267
بيانيه جهاددانشگاهي به مناسبت سيزدهم آبان، روز ملي مبارزه با استکبار
تاریخ انتشار : 1397/08/13 12:06:00
جهاددانشگاهي به مناسبت فرارسيدن سيزدهم آبان روز ملي مبارزه با استکبار جهاني، بيانه اي صادر کرد.

بيانيه جهاددانشگاهي به مناسبت سيزدهم آبان، روز ملي مبارزه با استکبار

به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي، متن بيانيه ي اين نهاد به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم

 

تسخير لانه جاسوسي آمريکا به دست دانشجويان پيرو خط امام (ره) و افشاي دشمني ها و نقشه هاي خباثت آلود آمريکا در مقابله با انقلاب نوپاي اسلامي در ايران، سرآغاز حرکت ملتي بزرگ براي حفظ عزت و استقلال خود و دفع توطئه هاي نظام استکبار بود. براستي مردمي که بر محور قرآن کريم و عترت طاهرين (ع) متحد شده اند، نظام مستقل شان را متعلق به خود، حضور در جبهه هاي نظامي، عقيدتي، اقتصادي، فناوري و فرهنگي را عبادت، و شهادت در ميادين مجاهده را حيات خود مي‌دانند قهرمانان روز مبارزه با استکبار جهاني اند.

روزي که هر سال يادآور ناکامي آمريکا در دشمني با ملت بزرگ ايران است و از سوي ديگر نشان از اعتماد مردم به آموزه هاي قرآن کريم دارد که صراحتاً بيان مي‌کند دشمن هر لحظه در فکر توطئه است و هرگز قابل اعتماد نيست.

آدم کشان جنگ هاي جهاني اول و دوم، امروز در هيبت منجي انسانها و با ارمغان دموکراسي غربي، آدم کشي نيابتي در منطقه خاورميانه را در دستور کار  خود قرار داده اند و جمهوري اسلامي را که مانع اهداف سلطه طلبي و استعماري آنهاست همچون چهل سال گذشته با ابزارهاي تحريم، تهديد و تبليغات رواني مي‌آزمايند تا بلکه رخنه‌اي در صفوف مبارزان سرافراز ايجاد نمايند اما به فضل الهي همچون هميشه شکست خواهند خورد.

اينک در آستانه فرارسيدن سيزدهم آبان ماه، جهادگران نهاد انقلابي جهاددانشگاهي ضمن گراميداشت اين روز اعلام مي‌کنند همگام با ساير آحاد مردم در راهپيمائي ضداستکباري 13 آبان شرکت نموده و در اين برهه از حيات انقلاب شکوهمند اسلامي و در آستانه چهل سالگي نعمت بزرگ نظام جمهوري اسلامي ايران با تبعيت از دستورات رهبر معظم انقلاب و با بسيج همه توانمنديها و امکانات فکري و عملي، مسلح به فرهنگ جهادي در جهت رفع و دفع توطئه هاي آمريکا و هم پيمانانش از هيچ تلاشي فروگذار نکنند.  

 

 جهاددانشگاهي

12 آبان ماه 1397

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
263
دیروز
1039
هفته
10726
کل
419979
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038