آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349253
مسابقات ملي مناظره دانشجويي غرب کشور به ايستگاه پاياني رسيد
تاریخ انتشار : 1397/07/24
مرحله منطقه‌اي هفتمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويي غرب کشور به ميزباني جهاد دانشگاهي واحد چهارمحال و بختياري به ايستگاه پاياني رسيد.

مسابقات ملي مناظره دانشجويي غرب کشور به ايستگاه پاياني رسيد


به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيروس رضايي ۲۴ مهرماه در مسابقه نهايي و آيين اختتاميه اين دوره از مسابقات، اظهار کرد: ۹۶ تيم از چهارمحال و بختياري در مرحله استاني هفتمين دوره مناظره دانشجويي از اسفندماه سال گذشته تا تيرماه امسال با يکديگر به رقابت پرداختند.
وي افزود: مرحله منطقه‎‌اي مسابقات ملي مناظره دانشجويي غرب کشور با حضور ۱۶ تيم از ۹ استان به مدت سه روز در مرحله مقدماتي، يک چهارم نهايي، رده‌بندي و فينال به ميزباني جهاد دانشگاهي واحد چهارمحال و بختياري در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.
رضايي ادامه داد: از ۱۶ تيم حاضر در اين مسابقات، سه تيم به مرحله کشوري راه يافت که مرحله کشوري مسابقات، اسفندماه امسال برگزار خواهد شد.
در ادامه معاون فرهنگي دانشگاه شهرکرد با اشاره به ضرورت تقويت جهاد دانشگاهي و تاکيد مقام معظم رهبري بر تقويت برنامه‌هاي جهاد دانشگاهي، گفت: جهاد دانشگاهي در هر جا لازم بوده بدون هيچ چشم داشتي ورود پيدا کرده است.
حميدرضا عزيزي با اشاره به برگزاري هفت دوره مناظره دانشجويي از سوي جهاد دانشگاهي، تاکيد کرد: جهاد دانشگاهي استان تلاش مي‌کند فرهنگ گفت و گو و مناظره را به صورت مستند و بر اساس اصول علمي در دانشگاه نهادينه کند.
عزيزي گفت: اگر بتوان اين فرهنگ را بر اساس منطق و علم در دانشگاه‌ها که دانشجويان آن سکاندار مسئوليت‌هاي آينده کشور هستند نهادينه کرد يکي از رسالت‌هاي اصلي جهاد دانشگاهي انجام شده است.
وي با اشاره به اينکه در سال گذشته چهارمحال و بختياري از لحاظ تعداد تيم‌هاي شرکت‌کننده در مناظرات رتبه نخست را کسب کرد، تصريح کرد: جهاد دانشگاهي در راستاي نهادينه کردن اين فرهنگ در جامعه تلاش مي‌کند و دانشگاه‌ها مي‌توانند تعداد تيم‌هاي مناظره کننده خود را افزايش دهند.
معاون فرهنگي دانشگاه شهرکرد در ادامه اضافه کرد: چهارمحال و بختياري از لحاظ فرهنگي و منابع طبيعي بسيار غني است و بر خلاف نظر کساني که اين استان محروم است، محروم نبوده زيرا استاني که محروم باشد فرهنگ آن ضعيف است.
وي ادامه داد: بالا بودن تعداد تيم‌هاي شرکت کننده نشان از تعامل بالايي است که در اين استان وجود دارد.
عزيزي بر راه‌اندازي دبيرخانه مناظرات در دانشگاه شهرکرد تاکيد کرد و گفت: اميد است سال آينده چهارمحال و بختياري با تعداد تيم‌هاي بيشتر ميزبان مناظرات دانشجويي در مرحله کشوري باشد تا تمامي استان‌ها با چهارمحال و بختياري آشنا شوند.
وي خاطرنشان کرد: مسئولان بايد اين را مدنظر قرار دهند که هر چه تبادل فرهنگي بيشتر باشد تعامل و تحمل افراد در جامعه افزايش مي‌يابد که از اين طريق مي‌توان معضلات اجتماعي که در جامعه وجود دارد را کاهش داد.
شايان ذکر است، گروه «سروش رازي» از استان کرمانشاه، گروه «راه سبز اميد» از استان اصفهان و گروه «کاپا» از استان فارس به ترتيب سه تيم راه يافته به مرحله کشوري هستند  مورد تقدير قرار گرفتند، همچنين از داوران اين مسابقات تقدير شد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
149
دیروز
13
هفته
8173
کل
162
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038