آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349247
آغاز مسابقات مناظره دانشجويي منطقه غرب کشور در چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/07/22 16:59:33
مرحله منطقه‌اي هفتمين دوره مسابقات مناظره دانشجويي منطقه غرب کشور به ميزباني جهاد دانشگاهي واحد چهارمحال و بختياري آغاز شد.

آغاز مسابقات مناظره دانشجويي منطقه غرب کشور در چهارمحال و بختياري


به روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، شهرام مقدس 22 مهرماه در اين آيين، اظهار کرد: تمرين فرهنگ تحمل يکديگر در مناظرات دانشجويي امکان‌پذير است و در اين صحنه گسترش مي‌يابد.
مديرکل دفتر امور اجتماعي استانداري چهارمحال و بختياري با اشاره به روند مطلوب برگزاري مناظرات و اينکه نبايد هر چيزي را سياسي کنيم، افزود: بايد سياست‌زدايي را به عنوان يک راهبرد در دستور کار قرار دهيم.
مسئول نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه شهرکرد نيز اظهار کرد: مناظرات امري مهم است و در سيره و پيام اهل بيت آمده است که حضرت محمد (ص) با مخالفان و دوستان خود مناظراتي داشتند که در کتب تاريخ ثبت شده است.
حجت‌الاسلام سعيد صفي گفت:مقام معظم رهبري بارها به برگزاري کرسي‌هاي آزاد انديشي تاکيد کردند که انجام اين امور از وظايف ما است.
بلازم به ذکر است، اين مسابقات با حضور 16 تيم شرکت کننده از 9 استان منطقه غرب کشور به مدت سه روز از امروز تا 24 مهرماه در استان برگزار مي‌شود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
131
دیروز
13
هفته
8173
کل
144
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038