آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349239
راه هاي همکاري مشترک اداره کل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان و جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري بررسي شد
تاریخ انتشار : 1397/07/11
راه هاي همکاري مشترک اداره کل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان و جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري بررسي شد

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، 11 مهرماه با حضور منوچهر ذوالفقاري ، مدير کل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان در جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري راه‌هاي همکاري مشترک بررسي شد.
سرهنگ منوچهر ذوالفقاري در اين ديدار ضمن تبريک انتصاب رييس جديد واحد ، اظهار کرد: بخشي از ماموريت اداره کل بنياد حفظ آثار و ارزش‌هاي دفاع مقدس، انجام برنامه‌هاي فرهنگي، دانشجويي است که قطعا جهاد دانشگاهي مي‌تواند همکاري موثري در اين زمينه با بنياد داشته باشد.
مدير کل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس بيان کرد: انتشارات جهاد دانشگاهي مي تواند در چاپ کتاب و ترجمه کتاب‌هاي چاپ شده، همکاري موثري با اين اداره کل داشته باشد.
سيروس رضايي، در اين ديدار با اشاره به ظرفيت‌هاي جهاد دانشگاهي در حوزه‌هاي فرهنگي، آموزشي و پژوهشي اظهار کرد: با وجود ظرفيت‌هايي که در جهاد دانشگاهي استان وجود دارد مي‌تواند در راستاي اهداف اداره کل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس و آشنايي دانشجويان با دفاع مقدس در قالب برنامه هاي فرهنگي گام‌هاي موثري برداشت.
سرپرست جهاد دانشگاهي استان با اشاره به ظرفيت گروه هاي زبان خارجه در حوزه آموزشي ، اين نهاد مي‌تواند در ترجمه کتب مربوط به دفاع مقدس و خاطرات شهدا و رزمندگان به زبان‌هاي خارجه که از مطالبات مقام معظم رهبري است، با بنياد همکاري نمايد.
رضايي با اشاره به چاپ چندين عنوان کتاب در شعبه انتشارات جهاد دانشگاهي استان، عنوان کرد: انتشارات جهاد دانشگاهي، يکي از ظرفيت‌هايي است که مي‌تواند در زمينه حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس مي‌تواند ياري‌رسان اداره کل بنياد حفظ آثار و ارزش‌هاي دفاع مقدس استان باشد.

شايان ذکر است به زودي تفاهم‌نامه همکاري جهاد دانشگاهي استان با اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس چهارمحال و بختياري به منظور بهره‌مندي اين بنياد از توان آموزشي، پژوهشي و فرهنگي جهاد دانشگاهي منعقد خواهد شد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2283
دیروز
2103
هفته
11829
کل
461915
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038