آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349235
رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي چهارمحال و بختياري:
حضور جهاد دانشگاهي در عرصه‌هاي مختلف ضرورت دارد
تاریخ انتشار : 1397/07/11 08:31:59

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي چهارمحال و بختياري:

حضور جهاد دانشگاهي در عرصه‌هاي مختلف ضرورت دارد

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان چهارمحال و بختياري گفت: با توجه به ظرفيت‌هاي جهاد دانشگاهي در عرصه‌هاي مختلف حضور اين مجموعه در زمينه‎‌هاي اشتغال، توليد و سرمايه گذاري ضرورت دارد. 
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال وبختياري، طهمورث الياسي بختياري 10 مهرماه در ديدار با معاون هماهنگي و امور مجلس جهاد دانشگاهي با اعلام آمادگي اين سازمان در همکاري با جهاد دانشگاهي استان، اظهار کرد: ملاک ما در سازمان مديريت و برنامه‌ريزي برنامه‌هاي دستگاه‌هاست اما متاسفانه به اين سازمان فقط به عنوان يک سازمان بودجه‌اي و مالي مي‌نگرند. 
وي با بيان اينکه از مسئولان کشوري انتظار مي‌رود که نگاه ويژه‌اي به استان‌هاي کمتر توسعه يافته مانند چهارمحال و بختياري داشته باشند، عنوان کرد: با توجه به ظرفيت‌هاي جهاد دانشگاهي در عرصه‌هاي مختلف حضور اين مجموعه در زمينه‎‌هاي اشتغال، توليد و سرمايه گذاري ضرورت دارد. 
وي تصريح کرد: اگر مشکلات استان‌هاي کمتر توسعه يافته مرتفع نشود باعث افزايش حاشيه نشيني در شهرهاي بزرگ شده و مشکلات بزرگتري را به جامعه و کشور تحميل مي‌کند. 
در ادامه معاون هماهنگي و امور مجلس جهاد دانشگاهي با اشاره به ظرفيت‌هاي انساني جهاد دانشگاهي و وجود 7 هزار عضو فعال در اين مجموعه، گفت: اکنون جهاد دانشگاهي با 3 پژوهشگاه و 23 پژوهشکده در کشور فعاليت دارد. 
 احمد شريفي‌زاده اين نهاد را يک شبکه قوي در کشور خواند و اظهار کرد: جهادگران دانشگاهي در هر جايي که کشور به آن‌ها نياز داشته باشد حضور دارند و تاثيرگذاري خود را به اثبات رسانده‌اند. 
وي بر استفاده از ظرفيت‌هاي بالاي جهاد دانشگاهي در حوزه‌هاي مختلف فرهنگي، پژوهشي و آموزشي تاکيد کرد و افزود: جهاد دانشگاهي در راستاي رفع مشکلات جامعه از جمله اشتغال گام‌هاي موثري را برداشته است که يکي از آن‌ها طرح مشاغل خانگي است که با همکاري وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعي در حال اجراست.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
240
دیروز
13
هفته
8173
کل
253
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038