آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349220
استاندار چهارمحال و بختياري :
طرح‌ اشتغالزايي جهاد دانشگاهي گام بزرگي در زمينه مقابله با بيکاري است
تاریخ انتشار : 1397/06/22 10:31:23
اقبال عباسي استاندار چهارمحال و بختياري اظهار کرد: آموزش دو هزار و ۴۰۰ نفر در طرح‌هاي اشتغالزايي جهاددانشگاهي گام بزرگي در زمينه مقابله با بيکاري در استان است.

استاندار چهارمحال و بختياري :

طرح‌ اشتغالزايي جهاد دانشگاهي گام بزرگي در زمينه مقابله با بيکاري است

 

به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري، اقبال عباسي 21 شهريورماه در نشست کارگروه تخصصي جهاد دانشگاهي مي‌تواند نقش مهمي در اجراي طرح‌هاي اشتغال‌زايي در شهرستان‌ها داشته باشد.

وي افزود: لازم است فرمانداران، ليست افراد شناسايي شده جهت آموزش طرح‌هاي اشتغال‌زايي را راستي‌آزمايي و بر اجراي طرح نظارت کنند.

عباسي بيان کرد: آموزش دو هزار و 400 نفر در طرح‌هاي اشتغالزايي جهاد دانشگاهي گام بزرگي در زمينه مقابله با بيکاري در استان است.

استاندار چهارمحال و بختياري با اشاره به اينکه نيمي از مبلغ تسهيلات عقد قرارداد شده اشتغالزايي استان مرتبط با بانک کشاورزي است، تصريح کرد: مبلغ تسهيلات دام سبک و سنگين و گلخانه‌ها به روزرساني و به بانک کشاورزي اعلام شود.

عباسي در پايان گفت: در هر شهرستاني که مشکل کارگري وجود دارد، جلسه‌اي با حضور فرماندار و کارفرما برگزار و شرايط استفاده از نيروي کار بومي بررسي شود.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
238
دیروز
13
هفته
8173
کل
251
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038