آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349219
ارائه گزارش روند اجراي طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي چهارمحال و بختياري در کارگروه تخصصي اشتغال
تاریخ انتشار : 1397/06/21
گزارش روند اجراي فازهاي سه گانه طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي توسط سرپرست جهاد دانشگاهي استان در کارگروه تخصصي اشتغال ارائه شد.
ارائه گزارش روند اجراي طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي چهارمحال و بختياري در کارگروه تخصصي اشتغال
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيروس رضايي  سرپرست جهاد دانشگاهي استان 21 شهريورماه در اين کارگروه، با اشاره به اتمام فاز نخست طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي در استان، اظهار کرد: نتايج فاز نخست اين طرح به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان ارسال شده و از سوي اين اداره‌کل‌ مورد تاييد قرار گرفته شده است. 
وي افزود: نتيجه فاز نخست اين طرح شناسايي مزيت‌‎هاي شهرستاني و استاني در حوزه کسب و کارهاي خانگي بوده است که بر اساس اين مزيت‌ها تعداد دوهزار و 383 نفر در سامانه مربوطه ثبت‌نام کرده‌اند. 
رضايي با اشاره به فاز دوم اين طرح و ارائه آموزش‌هاي لازم به متقاضيان، ادامه داد: در ابتدا آموزش‌هاي کارگاهي و مشاوره عمومي به صورت رايگان آغاز شده است و در ادامه، دوره‌هاي تخصصي هر رشته نيز به صورت کاملا رايگان براي متقاضيان هر رشته برگزار خواهد شد. 
وي تاکيد کرد: پس از اتمام آموزش‌ها، ارتباط ميان متقاضيان و پشتيبانان و بنگاه‌هاي بالادستي برقرار و پس از راه‌اندازي کسب و کار و توليد محصول، اتصال به بازار توسط جهاد دانشگاهي انجام خواهد شد. 
به گفته وي، طرح ملي الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي از جمله طرح‌هاي حمايتي حوزه اشتغال، ذيل برنامه اشتغال فراگير است که با نقش آفريني سازمان تجاري‌سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان (جهاددانشگاهي) به عنوان نهاد واسط، تسهيل‌گر و توسعه‌اي در 9 استان کشور (آذربايجان‌غربي، چهارمحال ‌و بختياري، خراسان جنوبي، خراسان رضوي، خراسان شمالي، کردستان، کرمانشاه، لرستان و ايلام) با نظارت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي و همکاري دستگاه‌هاي اجرايي ذينفع در حال اجرا است.    
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
154
دیروز
13
هفته
8173
کل
167
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038