آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349217
نخستين كارگاه آموزشي راه‌اندازي كسب و كارهاي خانگي در چهارمحال و بختياري برگزار شد
تاریخ انتشار : 1397/06/20
نخستين كارگاه آموزشي راه‌اندازي كسب و كارهاي خانگي در چهارمحال و بختياري برگزار شد
كارگاه آموزش و مشاوره عمومي راه‌اندازي كسب و كارهاي خانگي  ويژه متقاضيان کشت وبسته‌بندي زعفران در راستاي فاز دوم و سوم طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي توسط دبيرخانه طرح در جهاد دانشگاهي در چهارمحال و بختياري برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيروس رضايي ٢٠ شهريورماه در اين کارگاه آموزشي از برگزاري كارگاه‌هاي مختلف آموزشي و مشاوره عمومي  براساس مزيت‌هاي شناسايي شده در فاز اول طرح ويژۀ متقاضيان راه‌اندازي كسب و كارهاي خانگي خبر داد و گفت: اين كارگاه‌ها از ٢٠ شهريورماه (به صورت کاملا رايگان) در جهاد دانشگاهي استان با هدف آموزش توانمندسازي و آمادگي براي راه‌اندازي، توسعه و پايدار سازي کسب وکارهاي خانگي برگزار خواهد شد که پس از برگزاري هر کارگاه و نيازسنجي آموزشي، متقاضيان در کلاس‌هاي تخصصي هر رشته به صورت (کاملا رايگان)شرکت خواهند کرد.  
سرپرست جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري با اشاره به اينکه کشت و توليد محصول زعفران نقش مؤثري در ايجاد و افزايش درآمد و اشتغال پايدار دارد، افزود: توسعه و ترويج کشت زعفران براي ايجاد انگيزه و استقرار جمعيت در روستاها با هدف کاهش سطح بيکاري بايد صورت پذيرد. 
وي گفت: اين كارگاه با بيش از ١٠٠ متقاضي راه‌اندازي كسب و كارهاي خانگي در زمينه كشت و بسته بندي زعفران و با حضور حامي و نشان استاني برگزار شد. 
رضايي گفت: در اين كارگاه آموزشي زمينه اتصال به بازار متقاضيان توسط حامي، در راستاي راه‌اندازي مشاغل خانگي فراهم مي‌شود. 
وي خاطرنشان کرد: آموزش‌هاي لازم در خصوص نحوه كشت و بسته بندي زعفران به متقاضيان توسط فعالان در اين عرصه ارائه مي‌شود.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
209
دیروز
13
هفته
8173
کل
222
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038