آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349216
حضور سرپرست جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري در برنامه راديويي چهل سال افتخار
تاریخ انتشار : 1397/06/18
حضور سرپرست جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري در برنامه راديويي چهل سال افتخار

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، روز پنج‌شنبه 15 شهريورماه، سرپرست جهاد دانشگاهي استان با حضور در صدا و سيماي مرکز استان در برنامه چهل سال افتخار حضور يافت.
سيروس رضايي در اين برنامه به تشريح دستاوردهاي چهل‌ساله جهاد دانشگاهي در کشور و استان پرداخت.
وي با اشاره به تشکيل جهاد دانشگاهي در اوايل انقلاب اسلامي، بيان کرد: درپي فرمان رهبرکبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (قدس سره) درتاريخ 23 خرداد‌ماه  سال۵۹ مبني برتشکيل ستاد انقلاب فرهنگي، ستاد مذکور در نشست 16مرداد‌ماه سال۵۹ به‌ منظور تحقق بخشيدن به اهداف انقلاب فرهنگي (كه بخش قابل توجهي از آن معطوف به اسلامي كردن دانشگاه‌ها بوده است) جهاد دانشگاهي را به عنوان يک نهادانقلابي و برخاسته از انقلاب فرهنگي تاسيس کرد.
رضايي گفت: جهاد دانشگاهي واحد چهارمحال و بختياري نيز در اين راستا و به‌منظور بسط، ترويج و تحكيم اهداف والاي انقلاب اسلامي و همچنين دستيابي به اهداف شوراي‌عالي انقلاب فرهنگي درسال 1361 به عنوان ضميمة جهاد دانشگاهي صنعتي اصفهان فعاليت خود را در استان آغاز کرده و از سال 1382 به‌عنوان واحد مستقل استاني به فعاليت خود ادامه مي‌دهد.
وي فعاليت‌هاي عمده جهاد دانشگاهي استان را در دهه چهارم خدمت خود، در راستاي برنامه‌ريزي براي تبديل جهاد دانشگاهي به يك نهاد الهام‌بخش و موثر در استان و پيش‌گام در توسعه علمي، پژوهشي، فناوري و فرهنگي، با توجه به نيازهاي ملي و مزاياي بومي استان و با استفاده از نخبگان استاني عنوان و افزود: تقويت و گسترش فعاليت‌هاي فرهنگي، رشد و توسعة آموزش‌هاي تخصصي و اشتغال‌محورکوتاه‌مدت و بلند‌مدت، تلاش در عرصة اشتغال دانش‌آموختگان و ايجاد مراکز تخصصي پژوهشي، مسيرهاي پيش‌روي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري است.
گفتني است، جهاد دانشگاهي واحد چهارمحال و بختياري با معاونت‌‌هاي «فرهنگي»، «آموزشي»،«پژوهش‌و‌فناوري»، «پشتيباني» درحال خدمت‌‌رساني به مردم استان است، که در برنامه راديويي چهل سال افتخار، بخشي از دستاوردها و خدمات اين حوزه‌ها به اطلاع هم‌استاني‌هاي ارجمند رسيد.
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
195
دیروز
13
هفته
8173
کل
208
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038