آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349212
انتصاب مدير جديد طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي جهاد دانشگاهي چهارمحال وبختياري
تاریخ انتشار : 1397/06/05

انتصاب مدير جديد طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي جهاد دانشگاهي چهارمحال وبختياري

طي حکمي از سوي محمدصادق بيجندي معاون جهاد دانشگاهي و رئيس سازمان تجاري‌سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان(ستفا)، سيروس رضايي، سرپرست جهاد دانشگاهي استان به عنوان مدير جديد طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي در جهاد دانشگاهي استان چهارمحال وبختياري منصوب شد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيروس رضايي اظهار کرد: طرح ملي الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي در سه فاز شناسايي مزيت‌هاي استاني و شهرستاني در حوزه کسب و کارهاي خانگي، توانمند سازي، آموزش و مشاوره به متقاضيان در راستاي مزيت‌هاي شناسايي شده و اتصال به بازار و فروش محصول در حال اجرا است.
سرپرست جهاد دانشگاهي استان افزود: جهاد دانشگاهي در راستاي فاز سوم طرح با برندهاي ملي و استاني و حاميان معتبر فعال براي فروش محصول متقاضيان وارد مذاکره شده و تفاهم نامه‌هايي نيز منعقد کرده است.
وي ادامه داد: در حال حاضر در چهارمحال وبختياري 2383 نفر در سامانه مربوط به اين طرح ثبت نام کرده‌اند که ارزيابي و بررسي اطلاعات بيش از 90 درصد متقاضيان توسط کارشناسان دبيرخانه مشاغل خانگي مستقر در جهاد دانشگاهي استان به صورت تلفني انجام پذيرفته و در ادامه برنامه‌ريزي براي انجام مشاوره و آموزش‌هاي مورد نياز اجرا خواهد شد.
رضايي تصريح کرد: متقاضيان پس از ثبت نام در سامانه ويژه طرح و احراز شرايط، لازم است در کلاس‌هاي آموزشي، مهارتي و مشاوره‌اي مورد نظر که به صورت کاملا رايگان توسط جهاد دانشگاهي برگزار مي‌شود شرکت کنند.
وي خاطرنشان کرد: از زمان راه‌اندازي کسب و کار، توليد و فروش محصول؛ يک مشاور و تسهيل‌گر به صورت رايگان در کنار متقاضي قرار خواهد گرفت.
به گفته وي، طرح ملي الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي از جمله طرح‌هاي حمايتي حوزه اشتغال، ذيل برنامه اشتغال فراگير است که با نقش آفريني سازمان تجاري‌سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان (جهاددانشگاهي) به عنوان نهاد واسط، تسهيل‌گر و توسعه‌اي در 9 استان کشور (آذربايجان‌غربي، چهارمحال ‌و بختياري، خراسان جنوبي، خراسان رضوي، خراسان شمالي، کردستان، کرمانشاه، لرستان و ايلام) با نظارت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي و همکاري دستگاه‌هاي اجرايي ذينفع در حال اجرا است.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
140
دیروز
13
هفته
8173
کل
153
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038