آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349207
سرپرست جهاد دانشگاهي استان تاکيد کرد: ضرورت تقويت برنامه‌هاي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/05/17

سرپرست جهاد دانشگاهي استان تاکيد کرد:

ضرورت تقويت برنامه‌هاي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري

سرپرست جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري گفت: لازم است برنامه‌ها و ساختار جهاد دانشگاهي استان در حوزه‌هاي پشتيباني، پژوهشي، آموزشي و فرهنگي بيش از پيش تقويت شوند. 
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيروس رضايي 17 مردادماه در آيين تجليل از جهادگران نمونه جهاد دانشگاهي استان و خبرنگاران ايسنا و ايکنا، با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري و سنگين بودن رسالت جهاد دانشگاهي، اظهار کرد: نکته بسيار مهم اين است که بدانيم براي پيشرفت نظام و انقلاب چه اقداماتي بايد انجام دهيم. 
وي با اشاره به فعاليت جهاد دانشگاهي استان در سه حوزه آموزشي، پژوهشي و فرهنگي و همچنين لزوم اجراي برنامه‌هاي کوتاه مدت و بلند مدت در اين نهاد انقلابي، افزود: همکاري و همراهي تمامي اعضاي جهاد دانشگاهي به منظور تحقق اهداف لازم و ضروري است. 
رضايي بر تقويت ساختار پژوهشي جهاد دانشگاهي استان و لزوم حرکت پرشتاب اين حوزه تاکيد و خاطرنشان کرد: لازم است در اين راستا از ظرفيت دانشگاهيان و  نخبگان استفاده شود. 
  
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2306
دیروز
2103
هفته
11829
کل
461938
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038