آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349205
بازديد مديرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختياري از خبرگزاري ايسنا
تاریخ انتشار : 1397/05/17
بازديد مديرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختياري از خبرگزاري ايسنا
 
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، حميد کريمي 16 مردادماه در بازديد از خبرگزاري ايسنا به مناسبت روز خبرنگار، با اشاره به نقش خطير رسانه‌ها در جامعه اظهار کرد: مسئوليت‌پذيري و برخورد منصفانه از رسالت‌هاي اصلي يک رسانه محسوب مي‌شود. 
وي افزود: رسانه نقش مهمي در روشنگري مردم به ويژه نوجوانان و جوانان و به خصوص در حوزه ورزش داشته و تاثير فراواني در بهبود وضعيت خواهند داشت. 
مديرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري بيان کرد: لازم است رسانه تمام جوانب و ابعاد را مورد توجه قرار دهد و به صورت نقطه گرا عمل نکند. 
وي با اشاره به نقش موثر رسانه در فرهنگ‌سازي و توسعه ورزش قهرماني، افزود: رسانه نقش انکارناپذيري در شکل‌دهي و جهت‌دهي افکار جامعه و همچنين نقش فعاليت بدني، ورزش همگاني و ورزش قهرماني، در سالم سازي جسماني و رواني افراد جامعه و کاهش فقر حرکتي دارد. 
کريمي خاطرنشان کرد: فقر حرکتي اصلي‌ترين دغدغه زندگي مردم است و رسانه به عنوان بخشي از ساختار نوين جامعه تاثير مهمي در زندگي فردي و اجتماعي دارد. 
مديرکل ورزش و جوانان با اشاره به اينکه توسعه ورزش گامي در راستاي توسعه کشور است، بيان کرد: بخش مهمي از اقتصاد ورزش از طريق رسانه ها صورت گرفته و رسانه‌ها به عنوان يک عامل پيش برنده ورزشي معرفي مي‌شوند. 
سرپرست جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري نيز در اين ديدار با اشاره به نقش رسانه‎‌ها در آگاه‌سازي جامعه، اظهار کرد: رسالت اصلي اين رسانه خبري ارتقاي آگاهي‌هاي علمي، فرهنگي، سياسي، اجتماعي، اقتصادي، هنري و صنفي با نگاهي دانشگاهي و دانشجويي و شکل‌گيري حلقه واسط بين مسئولان، نخبگان و مردم بوده است. 
سيروس رضايي با اشاه به فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي در سه حوزه فرهنگي، آموزشي و پژوهشي، تصريح کرد: اين نهاد انقلابي مي‌‌تواند در پيشبرد اهداف اداره کل ورزش و جوانان استان کمک و همراهي کند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2411
دیروز
2103
هفته
11829
کل
462043
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038