آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349198
/38 سال با جهاد دانشگاهي/ خالدي:جهاد دانشگاهي از ظرفيت فارغ‌التحصيلان بيکار استفاده کند
تاریخ انتشار : 1397/05/14 11:38:40

/38 سال با جهاد دانشگاهي/
نماينده مردم لردگان در مجلس شوراي اسلامي:
جهاد دانشگاهي از ظرفيت فارغ‌التحصيلان بيکار استفاده کند

نماينده مردم لردگان در مجلس شوراي اسلامي گفت: جهاد دانشگاهي بايد از ظرفيت فارغ‌التحصيلان بيکار به خوبي استفاده کند.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، محمد خالدي اظهار کرد: فلسفه وجودي جهاد دانشگاهي اين است که پلي ميان صنعت و دانشگاه باشد و از ابتدا اکثر نيروهاي اين نهاد انقلابي از نيروهاي جهادي و اهل مبارزه در ميدان هشت سال جنگ تحميلي بودند.
وي افزود: امروز اهداف جهاد دانشگاهي گسترده‌تر از گذشته است و بايد تلاش شود تا در علوم روز که 10 تا 20 کشور برتر دنيا دنبال آن هستند، ورود کند و در اين زمينه پيشگام باشد.
خالدي با بيان اينکه جهاد دانشگاهي مي‌تواند دانشجوياني در رشته‌هاي کاربردي و متناسب با صنعت تربيت کند، تصريح کرد: بايد با جذب نخبگان در پروژه‌هاي پژوهشي، کارهاي اقتصادي موثر را انجام دهد.
عضو کميسيون انرژي مجلس خاطرنشان کرد: بايستي ديد در ساير دانشگاه‌ها چه آموزش‌هايي داده مي‌شود و جهاد دانشگاهي با ارائه آموزش کوتاه مدت که مي‌تواند فارغ‌التحصيلان دانشگاهي را توانمند کند، به ورود فارغ‌التحصيلان دانشگاه به بازار کار کمک کند.
وي گردشگري را از ظرفيتن‌هاي استان دانست و عنوان کرد: بايد با آموزش افرادي به آنان نحوه برخورد با گردشگر و ... را آموخت تا بتوان موجب درآمدزايي و ايجاد شغل شد و استان نيز به گردشگران به خوبي معرفي شود و اين از اقداماتي است که مي‌تواند از سوي جهاد دانشگاهي صورت گيرد.
خالدي با اشاره به اينکه جهاددانشگاهي بايد از ظرفيت فارغ‌التحصيلان دانشگاهي بيکار به خوبي استفاده کند، تاکيد کرد: جهاد دانشگاهي با ارائه آموزش‌هاي کوتاه مدت به شکل کاربردي در ايجاد اشتغال جوانان موثر واقع شود.
وي گفت: اين نهاد انقلابي مي‌تواند با انجام پژوهش‌هاي بنيادين دانشگاهي نقش آفريني کند و بخشي از نيازهاي کشور را برطرف کند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2406
دیروز
2103
هفته
11829
کل
462038
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038