آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349188
کسب دو مقام برتر کشوري در حوزه فرهنگي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/05/04
کسب دو مقام برتر کشوري در حوزه فرهنگي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري

رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري از کسب دو مقام برتر کشوري در حوزه فرهنگي جهاد دانشگاهي استان در بخش «افکار سنجي » و «مناظره هاي دانشجويي» خبر داد. 
وحيد خليلي اردلي در گفت و گو با خبرنگار ايسنا – منطقه چهارمحال و بختياري – اظهار کرد: شعبه مرکز افکار سنجي واحد چهار محال و بختياري به منظور برگزاري طرح استاني و ملي با به کارگيري معيارهاي دقيق علمي و فني و رعايت اصول اخلاقي در برگزاري طرح‌هاي نظرسنجي توانست رتبه برتر کشوري را کسب کند. 
وي همچنين از کسب رتبه برتر کشوري توسط شعبه سازمان دانشجويان در برگزاري مرحله استاني هفتمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويي با حضور 96 تيم از دانشجويان دانشگاه‌ها و مراکز آموزشي سراسر استان در همه مقاطع تحصيلي خبر داد و افزود: اين مسابقات با هدف زمينه‌سازي بر شکل‌گيري تفکر خلاق و نقاد در ميان دانشجويان و همچنين رشد و شکوفايي فرهنگ و گفت و گو و زمينه‌سازي در راستاي يادگيري عميق و پايدار برگزار مي‌شود. 
خليلي خاطرنشان کرد: در هشتادمين گردهمايي معاونان فرهنگي واحدهاي جهاد دانشگاهي سراسر کشور در شهر همدان که با حضور رييس جهاد دانشگاهي کشور، معاون فرهنگي جهاد دانشگاهي، رييس موسسه پژوهشي فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، معاون فرهنگي اجتماعي منطقه آزاد کيش و معاونان فرهنگي واحدهاي جهاد دانشگاهي سراسر کشور از سيروس رضايي معاون فرهنگي جهاد دانشگاهي استان چهارمحال و بختياري به منظور کسب دو رتبه برتر تقدير به عمل آمد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
277
دیروز
1039
هفته
10726
کل
419993
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038