آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 329178
راه‌هاي گسترش همکاري‌هاي جهاد دانشگاهي و اداره کل امور بانوان استانداري چهارمحال و بختياري بررسي شد
تاریخ انتشار : 1397/03/20
راه‌هاي گسترش همکاري‌هاي جهاد دانشگاهي و اداره کل امور بانوان استانداري چهارمحال و بختياري بررسي شد
 
راه‌هاي همکاري‌هاي جديد جهاد دانشگاهي استان و اداره کل امور بانوان استانداري چهارمحال و بختياري بررسي شد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، پريسا ابراهيم‌پور در بازديد از جهاد دانشگاهي و دبيرخانه مشاغل خانگي به منظور بررسي راه‌هاي همكاري مشترک، اظهار کرد: با کمک جهاد دانشگاهي مي‌توان يک طرح پژوهشي به منظور توانمندسازي و اشتغال‌زايي زنان روستايي اجرايي کرد.
وي ادامه داد: تسهيل فرايند ثبت‌نام بانوان در سامانه الگوي نوين مشاغل خانگي، اطلاع‌رساني، معرفي مشاغل خانگي، ثبت‌نام متقاضيان از جمله موارد همکاري مشترک ميان جهاد دانشگاهي و امور بانوان استانداري خواهد بود.
ابراهيم‌پور خاطرنشان کرد: لازم است طرحي پژوهشي در راستاي جلوگيري از آسيب‌هاي اجتماعي در حوزه زنان و خانواده تدوين شده و با يک طرح کاربردي با محوريت بانوان عملياتي شود.
رئيس جهاد دانشگاهي استان نيز گفت: اين نهاد از تمام ظرفيت‌هاي موجود جهاد دانشگاهي استان براي هرچه بهتر اجرايي شدن طرح‌هاي مشترک استفاده خواهد کرد.
خليلي نخستين قدم در مسير اشتغالزايي را ايجاد فرصت‌هاي شغلي و آماده سازي افراد براي تبديل اين فرصت‌ها به شغل دانست و عنوان کرد: اشتغال مسيرهاي متفاوتي را طي مي‌کند و مي‌تواند منجر به رشد و توليد شود و جهاد دانشگاهي معتقد است تنها ارائه تسهيلات براي ايجاد اشتغال کافي نيست بلکه آموزش، برندسازي، اتصال به بازار و به ميدان آوردن برندهاي ملي و استاني  نيز از مواردي هستند که بايد به شکل ويژه مورد توجه قرار گيرند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2262
دیروز
2103
هفته
11829
کل
461894
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038