آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 329177
ثبت‌نام متقاضيان در طرح توسعه مشاغل خانگي چهارمحال و بختياري آغاز شد
تاریخ انتشار : 1397/03/17

ثبت‌نام متقاضيان در طرح توسعه مشاغل خانگي چهارمحال و بختياري آغاز شد

رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري گفت: ثبت‌نام متقاضيان در سامانه طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي چهارمحال و بختياري آغاز شد.


به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، وحيد خليلي اردلي ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي دستگاه‌هاي مجري طرح از جمله جهاد دانشگاهي مکلف به شناسايي و توانمندسازي اشخاص حقيقي و حقوقي بوده و با استفاده از مشاوران خود حلقه‌هاي مفقوده و خلأهاي طرح‌هاي مشابه گذشته را برطرف خواهد کرد.

وي افزود: جهاد دانشگاهي به عنوان يک نهاد واسطه‌اي و توسعه‌اي در اين طرح وظايف و برنامه‌هاي مختلفي بر عهده دارد و اين طرح در سه فاز شناسايي مزيت‌ها، توانمندسازي و آموزش و اتصال به بازار انجام مي‌شود.

رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري بيان کرد: با استفاده از روش‌هاي نظرسنجي، مطالعات اسناد، بررسي مطالعات انجام شده در حوزه اشتغال استان شناسايي مزيت‌هاي شهرستان‌هاي مختلف در راستاي اجراي اين طرح نيز انجام شده است.

خليلي با اشاره به فاز دوم اين طرح خاطرنشان کرد: در فاز دوم به منظور توانمندسازي و آموزش، آمادگي مراکز آموزش جهاد دانشگاهي، شناسايي مربيان و تسهيل‌گران، درج فيلم‌هاي آموزشي و مستندهاي ترويجي در سامانه طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي مربوطه انجام شده است.

وي با بيان اينکه سامانه طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي نيز توسط جهاد دانشگاهي طراحي و رونمايي شده است،گفت: در فاز سوم که مرحله اتصال به بازار است نيز شناسايي برندهاي ملي و استاني، عقد تفاهم‌نامه با فروشگاه‌هاي اينترنتي و فيزيکي مرتبط با مشاغل خانگي صورت گرفته است.

رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري با بيان اينکه امکان ثبت نام متضاضيان راه‌اندازي کسب و کارهاي خانگي بدون ارائه طرح توجيهي در اين سامانه وجود دارد، تصريح کرد: امکان آموزش از طريق اين سامانه به وسيله فيلم‌هاي آموزشي متنوع کار آفريني و راه‌اندازي کسب و کارهاي خانگي، اتصال توليد کنندگان محصولات مشاغل خانگي به برندهاي ملي و استاني به عنوان پشتيبان، فروش آنلاين محصولات خانگي و آخرين اخبار مربوط به حوزه مشاغل خانگي از مواردي است که در سامانه طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي قابل دسترسي است.

خليلي ادامه داد: علاقمندان متقاضي راه‌اندازي کسب و کارهاي خانگي مي‌توانند با مراجعه به آدرس اينترنتي Inhb.ir و jchb.ir تماس با شماره 33380890- 038 مربوط به دبيرخانه الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي جهاد دانشگاهي استان، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2297
دیروز
2103
هفته
11829
کل
461929
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038