آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 329176
بيانيه جهاددانشگاهي به مناسبت فرارسيدن روز جهاني قدس
تاریخ انتشار : 1397/03/16
جهاددانشگاهي به مناسبت فرارسيدن روز جهاني قدس بيانيه اي صادر کرد.

بيانيه جهاددانشگاهي به مناسبت فرارسيدن روز جهاني قدس

به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي متن کامل بيانيه به شرح زير است: 

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

 يَآ أَيُّهَا الَّذينَ ءَامَنُواْ إِن تَنصُرُواْ اللَّهَ يَنصُرْکُمْ وَ يُثَبّتْ أَقْدَامَکُمْ‏(آيه 7 سوره مبارکه محمد.ص.)

فلسفه و محتواي روز جهاني قدس در بستر رمضان المبارک که موسم تمرين صبر و استقامت است، نويدبخش نصرت الهي است که آياتِ محکماتِ قرآن مجيد، آن را محصول پايداري، مقاومت و نهراسيدن از دشمن معرفي مي نمايد. سنت الهي، پيروزي ايمان و حق است و حق مداران و مجاهدان صبور و خداخواه، تحقق " وَ لَيَنصُرَنَّ اللهُ مَن يَنصُرُه" و نيز "انَّ اللّه مَعَ الصَّابرِينَ" را يقينا به نظاره مي نشينند. با وجود گذشت سال ها از توطئه فرامنطقه اي اشغال کامل فلسطين و آوارگي يک ملت مظلوم، به يمن تدبير امام خميني(ره) در تعيين روز جهاني قدس، همچنين استقامت، مبارزه و انتفاضه هاي مردم فلسطين همراه با حمايت هاي معنوي، سياسي و اجتماعي ملت هاي آزاده دنيا، رژيم اشغالگر قدس تاکنون روي آرامش را به خود نديده است و امروز صهيونيست هاي زمين گير با سدِّ عظيم مقاومت بر سر راه دست اندازي هايشان به ساير سرزمين هاي منطقه مواجه هستند. روز قدس، روز اميد و اتحاد مسلمانان بيدار در سايه مقاومت و روز انذار غافلان و ساده لوحان و منحرفان از سراب مرگ آور سازش است. روز قدس روز همبستگي با ملت مظلوم فلسطين و روز منکوب کردن تروريسم دولتي رژيم صهيونيستي است؛ آري ! اين يادگار بزرگ امام راحل(ره) است که نور اميد را در دل هاي مستضعفان روشن مي کند و لرزه بر اندام مستکبران مي اندازد. خيزش دوباره ملت ها در اين روز، آن هم در شرايطي که دامان ناپاک آمريکا و اسرائيل غاصب به ننگي ديگر آلوده شده و فلسطينيان معترض به انتقال سفارت شيطاني آمريکا به بيت المقدس را به خاک و خون کشيده اند، موجي سهمگين و ظلم ستيزانه را بر سر جشن هاي اين روزهاي صهيونيست ها آوار خواهد کرد. گشايش سفارت آمريکا در بيت المقدس بر خلاف قوانين بين المللي که نخست وزير رژيم کودک کش صهيونيستي از آن به عنوان "يک اتفاق تاريخي" ياد مي کند حقيقتي بس رعب انگيز براي جبهه باطل در بطن خود دارد و آتش خشم فلسطينيان و همه مسلمانان جهان را بيش از پيش شعله ور خواهد کرد. امسال نيز مردم مؤمن و روزه دار در روز حيات اسلام در سراسر کشور، همصدا با مسلمانان و آزادگان عالم حمايت خود را از آرمان فلسطين و رهايي قدس شريف اعلام خواهند کرد. جهادگران جهاددانشگاهي همگام با مردم ايران، ضمن گراميداشت ياد شهداي فلسطين و مقاومت اعلام مي کنند که روز جمعه 18 خرداد با صلابت در راهپيمايي روز جهاني قدس شرکت نموده و به پشتيباني از ملت مظلوم فلسطين و مقاومت اسلامي فرياد مرگ بر اسرائيل و مرگ بر آمريکا سر خواهند داد.

جهاددانشگاهي 16 خرداد 97

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2394
دیروز
2103
هفته
11829
کل
462026
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038