آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 329171
تمديد مهلت ثبت‌نام دوره تخصصي تربيت مبلغان در چهارمحال‌‌‌ و‌‌ بختياري
تاریخ انتشار : 1397/03/01
رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري از تمديد مهلت ثبت‌نام نخستين دوره تخصصي تربيت مبلغان که به همت معاونت فرهنگي جهاددانشگاهي استان و با مجوز و نظارت سازمان قرآني دانشگاهيان کشور برگزار مي‌شود خبر داد.

تمديد مهلت ثبت‌نام دوره تخصصي تربيت مبلغان در چهارمحال‌‌‌ و‌‌ بختياري


به ‌گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، وحيد خليلي‌ اردلي با اعلام اين خبر، اظهار کرد: اين دوره با هدف توانمندسازي بانوان مداحي است که در حال حاضر مشغول به فعاليت در سطح استان هستند و در جلسات مختلف حضور پيدا مي‌کنند.
خليلي بيان کرد: علاوه بر اين طلاب و دانش آموختگان حوزوي و دانشگاهي خواهر در رشته‌هاي مرتبط و ساير بانوان علاقه‌مند مي‌توانند در اين دوره ثبت نام و شرکت کنند.
وي افزود: دوره تخصصي تربيت مبلغين به همت معاونت فرهنگي جهاددانشگاهي استان و با مجوز و نظارت سازمان قرآني دانشگاهيان کشور در استان برگزار مي‌شود.
رئيس جهاد دانشگاهي استان، آموزش مهارت‌هاي قرآني(روخواني و تجويد، تفسير و ...)، مهارت‌هاي زندگي و فرزندپروري، احکام، اخلاق و عقايد اسلامي و مداحي، آشنايي با اصول و سبک‌هاي مختلف مداحي، فن خطابه و سخنوري را از جمله سرفصل‌هاي مهم دوره تخصصي تربيت مبلغين برشمرد.
وي آخرين مهلت ثبت نام در اين دوره را ۱۵ خرداد ۹۷ اعلام کرد و زمان شروع اين دوره را در صورت به حدنصاب رسيدن افراد ثبت نامي، ابتداي تابستان سال جاري بيان کرد.
خليلي خاطرنشان کرد: علاقه ‌مندان براي ثبت‌نام به معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي استان(واقع در دانشگاه شهرکرد، جنب دانشکده منابع طبيعي) مراجعه يا با شماره هاي ۳۲۳۲۰۰۷۰ و ۳۲۳۲۰۳۲۳ تماس بگيرند.
وي گفت: دستورالعمل و شرايط اين دوره درتارنماي جهاددانشگاهي استان به نشاني www.jchb.ir قابل دسترسي است.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2431
دیروز
2103
هفته
11829
کل
462063
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038