آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 329168
«مرکز توليد محصولات و خدمات فرهنگي-هنري» در جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري راه‌اندازي مي‌شود
تاریخ انتشار : 1397/02/18
«مرکز توليد محصولات و خدمات فرهنگي-هنري» در جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري راه‌اندازي مي‌شود

رئيس جهاد دانشگاهي واحد چهارمحال و بختياري از موافقت شوراي نظارت و گسترش تشکيلات فرهنگي جهاد دانشگاهي براي راه‌اندازي «مرکز توليد محصولات و خدمات فرهنگي-هنري» در اين واحد خبر داد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، وحيد خليلي با اعلام اين خبر اظهار کرد: درخواست تاسيس و راه‌اندازي اين مرکز توسط جهاد دانشگاهي واحد چهارمحال و بختياري در جلسه پنجاه و دوم شوراي نظارت و گسترش تشکيلات فرهنگي جهاد دانشگاهي که درتاريخ 97/1/28 برگزار شد، بررسي و مصوب شد.
وي ادامه داد: اين مراکز در جهاد دانشگاهي تحت عنوان «مراکز نوع ب» شناخته مي‌شوند که در کنار ساير مراکز و سازمان‌هاي فرهنگي جهاد دانشگاهي، به ارائه خدمات فرهنگي به مخاطبان خود مي‌پردازند.
خليلي با اشاره به هدف‌گذاري صورت گرفته در برنامه پنج‌ساله ششم جهاد دانشگاهي در حوزه فرهنگي براي توسعه مراکز فرهنگي «نوع ب» و با عنايت به ظرفيت‌هاي موجود در جهاد دانشگاهي استان، خاطرنشان کرد: هدف اصلي از راه‌اندازي «مرکز توليد محصولات و خدمات فرهنگي-هنري»، توليد محصولات و ارائه خدمات فرهنگي در قالب نوآورانه، هنري و جذاب با اولويت نيازهاي فرهنگي دانشگاهيان مانند توليد نرم افزار و لوح‌هاي فشرده، بسته‌هاي فرهنگي و تبليغات محيطي است.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
1496
دیروز
767
هفته
10622
کل
459025
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038