آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 329154
بازديد مديرعامل شرکت آب منطقه‌اي چهارمحال و بختياري از جهاد دانشگاهي استان و دبيرخانه پروژه اطلاع رساني طرح احيا و تعادل بخشي منابع آب‌هاي زير زميني
تاریخ انتشار : 1397/01/20
بازديد مديرعامل شرکت آب منطقه‌اي چهارمحال و بختياري از جهاد دانشگاهي استان و دبيرخانه پروژه اطلاع رساني طرح احيا و تعادل بخشي منابع آب‌هاي زير زميني

مديرعامل شرکت آب منطقه‌اي چهارمحال و بختياري از جهاد دانشگاهي استان و دبيرخانه پروژه اطلاع‌رساني طرح احيا و تعادل‌بخشي منابع آب‌هاي زير زميني بازديد کرد.
به ‌گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، وحيد خليلي 19 فروردين‌ماه در اين ديدار اظهار کرد: جهاد دانشگاهي داراي معاونت‌هاي فرهنگي‌، آموزشي، پژوهشي و شعبه اشتغال است که از همه ظرفيت‌هاي موجود براي هرچه بهتر اجرايي شدن طرح‌هاي مذکور استفاده خواهد کرد.
رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، با بيان اينکه در حال حاضر آب و ايجاد شغل دو مسئله اصلي استان هستند، خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهي با اجراي طرح‌هاي احيا و تعادل‌بخشي منابع آب و داناب از سوي شرکت آب منطقه‌اي استان و طرح مشاغل خانگي از سوي وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعي، با عملياتي کردن اين دو امر مهم در زمينه توسعه فرهنگ صحيح مصرف آب و رونق مشاغل خانگي در استان مشغول انجام وظيفه است.

کورش نادري نيز با اشاره به اينکه استان امسال با خشکسالي مواجه است که در 50 سال اخير بي‌سابقه بوده است، افزود: لازم است همگان در اين زمينه همکاري داشته باشند تا بتوان با شرايط موجود سازگاري مطلوبي داشت.
مدير عامل شرکت آب منطقه‌اي استان با بيان اينکه کارگروه سازگاري با کم‌آبي در وزارت نيرو تشکيل شده است، گفت: براساس اصل 138 قانون اساسي مصوبات و تصميمات اين کارگروه در حکم مصوبات هيأت دولت است که در اين کارگروه انتظار از شرکت آب منطقه‌اي استان اين است که در فرهنگ سازي و اطلاع رساني، گزارش‌دهي به مردم و مسئولان وارد عمل شود.
وي تصريح کرد: آب زاينده رود با کاهش نزولات آسماني و شرايط آب و هوايي، به شدت کاهش يافته است و ذخيره آب پشت سد اندک است.
نادري با اشاره به اينکه با برداشت‌هاي غيرمجاز به شدت برخورد خواهد شد، اضافه کرد: برداشت‌ مجاز که از سوي وزرات نيرو به شرکت آب منطقه‌اي استان ابلاغ شود، انجام خواهد شد.
وي با بيان اينکه جهاد دانشگاهي داراي ظرفيت‌هاي مختلف است، تأکيد کرد: در سازگاري با خشکسالي و مديريت مصرف آب مي‌توان از اين ظرفيت‌ها استفاده کرد و در مواردي همچون حفظ باغات کشاورزان در شرايط خشکسالي با روش‌هاي نوآورانه و خلاقانه کار کرد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2727
دیروز
947
هفته
10701
کل
364785
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038