آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 319142
رئيس جهاددانشگاهي استان خبرداد: آغاز ثبت‌نام مسابقات هفتمين دوره مناظره دانشجويي درچهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1396/12/13

رئيس جهاددانشگاهي استان خبرداد:

آغاز ثبت‌نام مسابقات هفتمين دوره مناظره دانشجويي درچهارمحال و بختياري

رييس جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري گفت: ثبت نام مرحله استاني هفتمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويي از 9 اسفندماه آغاز شده و تا 30 فروردين ماه سال 97 ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، وحيد خليلي از آغاز ثبت نام هفتمين دوره مسابقات استاني مناظره دانشجويان (نشان خواجه نصيرالدين طوسي) در سطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزشي سراسر استان خبر داد و اظهار کرد: همزمان با برگزاري طرح ملي مناظرات دانشجويي در سطح دانشگاه‌هاي کشور با هدف تمرين گفت و گو، ترويج هم تحملي، ايجاد فضاي مناسب براي آزادانديشي و طرح افکار و نقد منطقي و منصفانه يکديگر و همچنين الگوي مناسبي براي ايجاد ظرفيت و بلوغ سياسي دانشجويان به‌عنوان مديران و سياستمداران آينده، معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري فرآيند برگزاري هفتمين مرحله استاني اين مسابقات دانشجويي را در استان آغاز کرده است.
وي با بيان اينکه مسابقات مناظره دانشجويي براي چهارمين سال پياپي است که در چهارمحال و بختياري برگزار مي شود و در ششمين دوره مرحله استاني رتبه برتر کشوري را کسب کرده است،افزود: ثبت‌نام اين دوره از مسابقات در سطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزشي از 9 اسفندماه آغاز شده و تا 30 فروردين ماه سال 97 ادامه دارد که علاقه‌مندان براي شرکت و آشنايي با نحوه مسابقه مي‌توانند از طريق دفاتر فرهنگي دانشگاه‌ها و مراکز آموزشي سراسر استان يا به معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري واقع در دانشگاه شهرکرد جنب دانشکده منابع طبيعي و علوم زمين مراجعه کنند.
رئيس جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري ادامه داد: اين دوره از مسابقات نيز همانند دوره قبل در سه مرحله استاني، منطقه‌اي و کشوري برگزار مي‌شود و بر اساس تقويم کميته اجرايي ، مرحله استاني هفتمين دوره مسابقات مناظره دانشجويي در ارديبهشت ماه سال 97 در چهارمحال و بختياري برگزار مي شود.
وي تاکيد کرد: علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات مناظره دانشجويي مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر و آشنايي با چگونگي فرآيند برگزاري مسابقات مي توانند به وب سايت jdchb.ac.ir و يا با شماره هاي 32320070 – 32320323 - 038 تماس حاصل کنند.
خليلي اردلي ادامه داد: در اين دوره از مسابقات علاوه بر صدور گواهينامه معتبر براي کليه تيم هاي شرکت کننده و تخفيف 30 درصدي دوره هاي آموزشي کوتاه مدت جهاد دانشگاهي استان در تمام سال 97 به کليه شرکت کنندکان در مسابقه به تيم هاي اول تا ششم برتر استاني جوايزي نقدي اهدا خواهد شد.
گفتني است، در ششمين مرحله استاني مسابقات ملي مناظره دانشجويي ، تيم هاي ((هم انديشان)) از آموزشکده فني دختران شهرکرد ، ((نغمه سبز)) از دانشگاه پيام نور مرکز شهرکرد و ((شهيد آويني)) از دانشگاه دانشگاه شهرکرد به مرحله منطقه اي که در استان هرمزگان ، شهر بندر عباس برگزار شد، راه يافتند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
201
دیروز
13
هفته
8173
کل
214
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038