آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 319136
تجليل از برگزيدگان مسابقات قرآني جهادگران دانشگاهي چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1396/12/01

تجليل از برگزيدگان مسابقات قرآني جهادگران دانشگاهي چهارمحال و بختياري

برگزيدگان و منتخبين نخستين دوره مسابقات قرآن جهادگران دانشگاهي چهارمحال و بختياري در آئيني با حضور رئيس و اعضاي اين واحد تجليل شدند.

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، در اين آئين که عصر روز يکشنبه ۳۰ بهمن ماه در سالن اجتماعات جهاد دانشگاهي استان و همزمان با هفته قرآن و عترت در استان برگزار شد، ۱۵ نفر از اعضا، همسران و فرزندان اعضاي جهاد دانشگاهي با اهداي جايزه و لوح سپاس مور تقدير و تجليل قرار گرفتند.

وحيد خليلي اردلي، رئيس جهاد دانشگاهي استان در اين آئين در سخناني از تلاش‌هاي معاونت فرهنگي واحد براي برگزاري مسابقات قرآني جهادگران و خانواده‌هاي آنها تقدير کرد و بر تداوم اين برنامه‌ها در جهاد دانشگاهي استان تاکيد نمود.

وي هدف از برگزاري اين مسابقات را بسترسازي براي توسعه برنامه‌هاي قرآني در بين اعضاي جهاد دانشگاهي استان، ايجاد زمينه انس و الفت بيشتر کارکنان و خانواده جهاد دانشگاهي استان با قرآن كريم دانست.

يادآور مي شود اين مسابقات در رشته‌هاي ترجمه و تفسير با محوريت سوره مبارکه حشر، حفظ قرآن با موضوع حفظ جزء سي‌ام قرآن، حفظ ۱۵ سوره آخر جزء سي‌ام، حفظ سوره مبارکه حشر و حفظ «سوره فجر و آيت‌الکرسي» ويژه تمامي مقاطع سني و حفظ ده سوره آخر جز سي‌ام قرآن و سور منتخب جزء سي‌ام ويژه مقاطع اول تا سوم ابتدايي و مقطع پيش‌دبستاني برگزار شد.

آزمون رشته حفظ به‌صورت شفاهي و در ايام دهه فجر و آزمون مسابقه ترجمه و تفسير سوره مبارکه حشر به‌صورت کتبي غيرحضوري (اينترنتي) در روزهاي ۲۶ و ۲۷ بهمن‌ماه برگزار شد.
همچنين برگزاري مسابقه خطابه‌خواني قرآني ويژه فرزندان خردسال و نونهال اعضاي جهاد دانشگاهي را از ديگر بخش‌هاي مسابقات قرآني جهادگران دانشگاهي استان بود.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2701
دیروز
947
هفته
10701
کل
364759
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038